Exkurze do hotelu Barceló v Brně

V pondělí 7. října naše třída HT3 navštívila luxusní pětihvězdičkový hotel Barceló, který se nachází na Šilingrově náměstí v Brně. Byla to naše první exkurze, a proto není divu, že se zúčastnila celá třída.

V hotelu nás přivítala event managerka Vendula Jurušová , bývalá studentka naší školy, která se nám po celou dobu exkurze věnovala.

Během prohlídky jsme se dozvěděli spoustu zajímavých informací, které se týkaly historie i současnosti hotelu Barceló.

Hotel nabízí celkem 119 luxusních pokojů s vkusnou dekorací a plným vybavením, které zahrnuje bezplatné Wi-Fi připojení, klimatizaci, minibar, trezor a hygienické potřeby. Hosté mohou rovněž využít bezplatný vstup do posilovny a sauny. Hotel nabízí chutné pokrmy dle stálého menu v restauraci a v lobby baru.

Měli jsme možnost nahlédnout do všech tří typů pokojů, které hotel nabízí, dále do restaurace Palazzo, snídaňové a obědové restaurace a lobby baru, konferenčních místností a nově vybudovaného fitness centra. Prohlídku jsme ukončili v krásném atrium hotelu Barceló, kde se konají různé společenské akce.

Exkurze se nám všem moc líbila a už se těšíme na další návštěvu některého z brněnských hotelů.

Halámková Natálie
Kupková Pavlína
Žákyně HT3

Fotogalerie z akce
Sledujte nás na Facebooku

progeCAD - alternativa AutoCAD ®
Dodavatelem školní verze konstrukčního 2D&3D programu progeCAD Professional je konstrukční a vývojová kancelář SoliCAD, s.r.o.