Ocenění SolidWorks 2015-2016

Také ve školním roce 2015/2016 se žáci naší školy zapojili do celostátní soutěže v prostorovém modelování s využitím profesionálního CAD systému SolidWorks, který se u nás vyučuje. Z oboru Ekonomika a podnikání – informatika v ekonomice byl odeslán k hodnocení jeden projekt žákyně Michaely Andrlové, a sice model rodinného domu, který sama navrhla a zpracovala. Žáci Petr Kuchař s modelem škody Favorit a Miroslav Látal s designovou studií náměstí Boskovic se zúčastnili soutěže za obor Informační technologie, kde si právě 3D prostorové modelování vybrali jako povinně volitelný předmět již ve třetím ročníku studia. Hodnotiteli prací byli odborníci z firmy SolidVision Brno, která se CAD systémem SolidWorks zabývá již řadu let.

Model škody Favorit Petra Kuchaře obsadil společně s žákyní ze SPŠSE Liberec 2. a 3. místo v celkovém hodnocení všech projektů. Toto skvělé umístění je jistě pro naši školu přínosem a jen potvrzuje to, že dokážeme v silné konkurenci středních škol obstát. Petr obdržel od firmy SolidVision diplom a dárkový poukaz na 1000,- Kč, což je dobrou motivací i pro ostatní naše žáky, až budou pracovat na svých dalších projektech.

Projekt - Škoda Favorit

Projekt – Rodinný dům

Projekt – náměstí Boskovice

 
Sledujte nás na Facebooku

progeCAD - alternativa AutoCAD ®
Dodavatelem školní verze konstrukčního 2D&3D programu progeCAD Professional je konstrukční a vývojová kancelář SoliCAD, s.r.o.