Úspěch studentů VOŠ v celostátní soutěži

Studenti třetího ročníku VOŠ oboru Cestovní ruch Zuzana Landlová a Dominik Fadrný se 10. 5. 2018 zúčastnili celostátní soutěže absolventských prací Business Goals 2018. Soutěž se konala na Vyšší odborné škole cestovního ruchu v Praze pod záštitou Hospodářské komory ČR.

Naši studenti obstáli v konkurenci vyšších odborných škol z Prahy, Českých Budějovic a Zlína na výbornou - Dominik Fadrný se svou prací „Odkaz Marie Ebner-Eschenbach pro cestovní ruch“ získal
1. místo, Zuzana Landlová s prací „ Dovolená s malým rozpočtem aneb jak ušetřit na cestách“ obsadila místo čtvrté.

Odborná komise složená ze zástupců zúčastněných škol a zástupců Hospodářské komory hodnotila využití a přínos absolventské práce pro praxi, originalitu nápadu a úroveň vlastní prezentace.
Úroveň prezentací všech zúčastněných studentů byla vysoká, studenti vyšších odborných škol dokázali, že jsou dobře připraveni pro praxi v cestovním ruchu a jsou také schopni v praxi aplikovat teoretické znalosti získané studiem.
Studentům gratulujeme k vynikajícímu umístění a přejeme mnoho dalších úspěchů!

Mgr. Nataša Reitschmiedová
Sledujte nás na Facebooku

progeCAD - alternativa AutoCAD ®
Dodavatelem školní verze konstrukčního 2D&3D programu progeCAD Professional je konstrukční a vývojová kancelář SoliCAD, s.r.o.