Výstava psích miláčků 2019

Udělali jsme radost

V pátek 31. 5. 2019 se konala na naší škole VOŠ a SŠ Boskovice tradiční „Výstava psích miláčků“, na které byla vyhlášena akce „Pomozte zvířatům z útulků“. Této akce se dobrovolně zúčastnili všichni vystavovatelé, kteří část svých odměn a dárečků předali organizátorům z VP3.

Chtěli bychom touto cestou poděkovat všem sponzorům, kteří zaštítili výstavu, a všem majitelům pejsků, protože v navštívených útulcích (Blansko, Mohelnice, Vyškov, Přímětice, Zelené Vendolí) jsme udělali radost všem, jak lidem, tak i jejich zvířecím kamarádům.

Žáci VP3 a učitelé

Info o výstavě

Tradice se stále opakuje, a tak i letos 31. 5. 2019 byl žáky 3. ročníku oboru Veterinární prevence uspořádán v areálu VOŠ ekonomické a zdravotnické a SŠ Boskovice již 12. ročník Výstavy psích miláčků.

Na výstavu se opět přihlásilo velké množství čtyřnohých miláčků různých plemen, kteří soutěžili, kdo z nich je vlastně “ten nejhezčí”. Rozhodčí měli při rozhodování velké dilema, protože „co pes - to krasavec“. Nejvíce práce při posuzování měla hlavní rozhodčí paní Mgr. Michaela Čermáková z Prahy, která se této akce pravidelně zúčastňuje již deset let. Nakonec v kategorii S nejvíce bodů získal dlouhosrstý jezevčík jménem Esinka s majitelkou Simonou Polanskou, v kategorii M australská kelpie jménem Ember Dai Muratori s majitelkou Natálií Nezvalovou, v kategorii L zlatý retrívr jménem Flaabr s majitelkou Jaroslavou Bernatíkovou. V kategorii štěňat získal prvenství český fousek jménem Bety s majitelem Zdeňkem Janků, v kategorii veteránů pak kříženec jménem Sendy s majitelkou Michaelou Domanskou.

Šampionem výstavy se stal zlatý retrívr Flaabr s majitelkou Jaroslavou Bernatíkovou, který si pro titul přijel až ze Zlína. Žáci 3. ročníku Veterinární prevence také vybrali jim nejsympatičtějšího psa, kterým se stal australský ovčák Andy.

Díky našim štědrým sponzorům žádný účastník neodešel s prázdnou. Všem sponzorům patří velké díky, jelikož bez nich by výstavu nebylo možno uspořádat. Na webových stránkách školy naleznete seznam všech, kteří nám pomohli s realizací 12. ročníku výstavy.

Děkujeme a věříme v další úspěšnou spolupráci při pořádání této akce i v následujícím roce.

Žáci VP3

 fotogalerie z akce
Sledujte nás na Facebooku

progeCAD - alternativa AutoCAD ®
Dodavatelem školní verze konstrukčního 2D&3D programu progeCAD Professional je konstrukční a vývojová kancelář SoliCAD, s.r.o.